Ataturk
  Tr  /  Eng
Hakkımızda

4734 sayılı Kamu İhale Kanunu, 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu, 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu ve Vergi Kanunu, kapsamındaki uyuşmazlıkları çözüme kavuşturup, dava süreçlerini takip etmekteyiz.
Ekibimiz; hukukçu, ihale uzmanı, Sayıştay uzman denetçisi ve akademisyenlerden oluşmaktadır. 30 yıllık birikim ve deneyimle Türkiye'nin hemen hemen tüm şehirlerine hizmet verilmektedir.

Yönetim

Yön. Krl. Bşk. İlyas KILIÇ

Avukatlarımız

Avukat Dilara ATALI AKPINAR

Avukat Arabulucu İsmail YILDIRIM

Avukat Işıl KILIÇ

İhale Hukuku ve Hakediş Uzmanlarımız

E.Müfettiş Ruhi ARSLAN

Aşırı Düşük Teklif Uzm. Murat AŞKIN

Alman Kamu Alım Uzm. Muhsin BULUT

Maliye ve Vergi Uzmanlarımız

Dr. Emrah KESGİN (Maliye ve Vergi Uzm.)

Y.M.M. Fahri ARSLAN (Emekli Denetçi)

İdari Kadromuz

Yön. Asistanı Zehra ÇENGEL YAVAŞ

Med. İlt. Uzm. Elif AKIN YÜKSEL

Bu site, Kılıç Kurumsal Danışmanlık A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Gerek web sitemizi kullanırken gerek her türlü iletişim formlarını doldurarak, gerekse başka yollarla tarafımıza iletmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin, T.C. Anayasası, ülkemizin taraf olduğu ilgili uluslararası sözleşmeler ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) başta olmak üzere ilgili mevzuat çerçevesinde güvenliğinin sağlanmasına önem vermekteyiz. İnternetten bize ulaştıracağınız kişisel (isim, telefon, faks, adres, e-mail, demografik bilgiler vs.) bilgilerinizin gizliliğinin bizim için esas teşkil ettiğini ve bu konuda kanunen yetkili kılınan merciler dışında herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını, Kılıç Kurumsal Danışmanlık A.Ş olarak teyit ve taahhüt ederiz. Kılıç Kurumsal Danışmanlık A.Ş tarafından yayımlanan www.kilichukuk.org.tr sitesinde kullanıcıların faydalanması için üçüncü tarafların web sitelerine bağlantılar bulunmaktadır. Bu bağlantılar ve içerikleri ile ilgili tüm sorumluluk sahiplerine aittir, gizlilik esasları bağlantıların kendi gizlilik politikalarıyla belirlenir. Bu bağlantılar nedeniyle yaşanacak herhangi bir sorundan www.kilichukuk.org sorumlu tutulamaz. Sitede bulunan her türlü bilgi, uygun referanslar verilmek kaydıyla kullanılabilir. Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır. Teşekkür ederiz.